Спеціальні пропозиції
«Діагностика з турботою від КІА»: проведи комплексну діагностику свого авто лише за 220,80 грн.!

«Діагностика з турботою від КІА»: проведи комплексну діагностику свого авто лише за 220,80 грн.!

2020-07-02

«Фалькон-Авто», офіційний дистриб'ютор бренду Kia в Україні, оголошує про спеціальну сервісну пропозицію, в рамках якої власники автомобілів Kia зможуть не тільки провести комплексну діагностику за 220,80 грн., але й отримати унікальні додаткові можливості.

У період з 01 липня по 31 серпня 2020 року в офіційній дилерській мережі Kia компанії «Фалькон-Авто» діє спеціальна сервісна пропозиція, в рамках якої власники автомобілів Kia зможуть провести комплексну діагностику лише за 220,80 грн. (включаючи ПДВ) а також провести заміну запчастин, найбільш схильних до виходу з ладу (деталі підвіски, рульового управління та гальмівної системи) з вигодою* до 20% на вартість запасних частин та 20% на вартість послуг по їх заміні.

Комплексна діагностика включає в себе:

• Перевірка наявності особливих технічних операцій, передбачених виробником
• Перевірка наявності рідини омивача скла, та огляд скоочисників;
• Перевірка освітлювальних приладів;
• Перевірка заряду АКБ;
• Перевірка рівня технічних рідин;
• Перевірка ходової частини та кермового механізму;
• Перевірка гальмівної системи на наявність підтікань або пошкоджень;
• Перевірка тиску у шинах;

Додаткові роботи, необхідність яких виявляється під час проведення комплексної діагностики, усуваються за бажанням клієнта.


За додатковою інформацією щодо комплексної діагностики, звертайтеся до сервісного консультанту найближчого до вас офіційного сервісу Kia дилерської мережі «ФАЛЬКОН-АВТО».

*Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 01 липня 2020 р. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин.
Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» з 01.07.2020 до 31.08.2020. Офіційні дилери KIA в Україні самостійно визначають кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу. ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» залишає за собою право змінювати умови акції.

Open Chat