Спеціальні пропозиції
Спеціальна пропозиція на заміну фільтру салону з вигодою 10%!

Спеціальна пропозиція на заміну фільтру салону з вигодою 10%!

2020-07-10

З 13 липня до 30 вересня 2020 р. офіційний дистриб’ютор Kia в Україні компанія «Фалькон-Авто» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО»), оголошує про старт чергової сервісної кампанії, в рамках якої власники автомобілів Kia можуть придбати оригінальні фільтри салону до свого автомобіля з вигодою* 10%.

В період спеціальної пропозиції діятимуть лояльні умови придбання окремих оригінальних фільтрів салону в рамках кампанії «Чисте повітря!». Вигода* 10% розповсюджуватиметься на більш ніж 100 позицій.

Докладні умови та вичерпний перелік оригінальних запчастин, доступних для придбання за спеціальними умовами, уточнюйте у консультанта з сервісу на СТО офіційного дилера KIA у вашому регіоні.

За детальною інформацією звертайтеся до офіційних дилерів Kia.

*Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 13 липня 2020 р. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин та витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» з 13.07.2020 до 30.09.2020. Офіційні дилери KIA в Україні самостійно визначають кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу. ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» залишає за собою право змінювати умови акції.

Open Chat